Eppinger

Firmu Eppinger založil v roce 1925 pan Gottlieb Eppinger. Firma pracovala na vývoji a výrobě speciálních držáků nástrojů pro vačkové soustruhy.

Ve třetí generaci řídí společnost od roku 1994 synovec zakladatele společnosti Uwe Eppinger.

Společnost Eppinger se zaměřením na inovativní a vysoce přesné systémy nástrojů pro CNC soustružnická centra získala vedoucí postavení na trhu. Cenově efektivní, inovativní inženýrství, komplexní aplikační know-how a vysoce rozvinutý standard kvality řadí společnost jako vyhledávaného a kompetentního partnera pro výrobce soustružnických center.


Produkty nástrojů Eppinger zahrnují pevné a otočné držáky nástrojů, jakož i kompletní systémy nástrojů. Ochranné známky ESA a PRECI-FLEX® vzbudily mezi odborníky na nástroje velký zájem díky jejich kreativním inovacím v designu a stanovily nový standard v mnoha výrobních aplikacích.


Pro zajištění nepřetržitého vysoce kvalitního výstupu společnost používá nejnáročnější výrobní metody spojené s nejnovější technologií v řízení kvality počínaje výpočetním podporovaným designem (CAD) a počítačovou výrobou (CAM) až po počítačově podporovanou kontrolu kvality (CAQ). 
Největší výhody pro naše zákazníky jsou nejvyšší možná přesnost, efektivita výroby a výsledné zvýšení produktivity našich výrobních systémů. 

MENU
KDE NÁS NAJDETE

Františka Kupky 324

518 01 Dobruška

Czech Republic

telefon: +420 734 441 309

            +420 737 058 219

e-mail: info@dusanekcz.cz

SOCIAL
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 by Studio ADAX. Proudly created with Wix.com.      Ochrana osobních údajů