Eppinger

Firmu Eppinger založil v roce 1925 pan Gottlieb Eppinger. Firma pracovala na vývoji a výrobě speciálních držáků nástrojů pro vačkové soustruhy.

Ve třetí generaci řídí společnost od roku 1994 synovec zakladatele společnosti Uwe Eppinger.

Společnost Eppinger se zaměřením na inovativní a vysoce přesné systémy nástrojů pro CNC soustružnická centra získala vedoucí postavení na trhu. Cenově efektivní, inovativní inženýrství, komplexní aplikační know-how a vysoce rozvinutý standard kvality řadí společnost jako vyhledávaného a kompetentního partnera pro výrobce soustružnických center.


Produkty nástrojů Eppinger zahrnují pevné a otočné držáky nástrojů, jakož i kompletní systémy nástrojů. Ochranné známky ESA a PRECI-FLEX® vzbudily mezi odborníky na nástroje velký zájem díky jejich kreativním inovacím v designu a stanovily nový standard v mnoha výrobních aplikacích.


Pro zajištění nepřetržitého vysoce kvalitního výstupu společnost používá nejnáročnější výrobní metody spojené s nejnovější technologií v řízení kvality počínaje výpočetním podporovaným designem (CAD) a počítačovou výrobou (CAM) až po počítačově podporovanou kontrolu kvality (CAQ). 
Největší výhody pro naše zákazníky jsou nejvyšší možná přesnost, efektivita výroby a výsledné zvýšení produktivity našich výrobních systémů. 

eppinger-logo-png-transparent.png
1059756.png